تبلیغات
بروز وب
درباره ما
دوستان
لینکستان
نظر سنجی
امكانات جانبی
 
تبلیغات اینترنتی:

در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

تبلیغات در بروز وب:

سایت بروز وب به عنوان یک سایت پر مخاطب و محبوب ایرانی، مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما در حوزه فناوری اطلاعات و فعالیت های مرتبط می باشد. صفحات بروز وب به طور متوسط روزانه بیش از2300 بار توسط بیش از1600 بازدید کننده بازدید می شوند، بروز وب بنا به آمار سایت Alexa در طی پنج سال گذشته همواره جزو 1000 سایت پر بازدید کاربران ایرانی قرار داشته است. قرار گرفتن در بین1000 سایت برتر ایرانی کاملاً بر اساس عملکرد صحیح سایت بوده است و از هرگونه روش غیر اخلاقی برای فریب سایت الکسا و افزایش غیر واقعی بازدیدکننده و نمایش تعداد بازدید به صورت دستکاری شده پرهیز شده است.

- آمار از دید alexa
 
هزینه:
تبلیغ در بروز وبلاگ هزینه نیست،بلکه سرمایه گزاری است.شما با پرداخت هزینه ای اندک میتوانید هزاران بار توسط هزاران نفر دیده شوید.
تبلیغ با سایز 60*468 px در بالا ترین قسمت سایت ماهیانه تنها 20000 تومان است.که بسیار کم است.اما بازدهی آن بسیاز زیاد تر از این مبلغ است.
اگر شما هم میخواهید دیده شوید به این ما ایمیل بزنید!

farkariyan_javad@yahoo.com 


سیر سعودی بازدیدکنندگان بروز وب


 سیر سعودی بازدیدکنندگان بروز وب

 
جستجو
نظرسنجی
افراد آنلاین در بروز وب
:
محسن اینو پاکش نکن فعلا